Walentynki to szczególny czas między dwojgiem ludzi, którzy są blisko. Jest to czas dbania o drugą osobę, ale także i robienia sobie prezentów. Nie jest łatwo trafić w gusta mężczyzny, będąc kobietą, nawet gdy się go zna już wiele lat! Jaki prezent na walentynki dla chłopaka byłby idealny?

Zapalniczka benzynowa

Jeśli nasza druga połówka pali, to z pewnością ucieszyłaby się z takiego stylowego gadżetu, jakim jest benzynowa zapalniczka. To nie tylko klasa, ale także praktyczność. Każdy amator dymku doceni to, że na wietrze jest mu o wiele łatwiej zapalić papierosa.

Można pokusić się o wygrawerowanie coś od siebie na tym sprzęcie. Można być pewnym, że nasza miłość będzie nosiła tę zapalniczkę wszędzie ze sobą tak jak i papierosy. Także dzięki temu mamy okazję, aby przemycić tam coś od nas – do niego. Wszak palacz codziennie wypala kilka papierosów a za każdym razem, gdy będzie odpalał je za pomocą naszego prezentu, to będzie myślał o nas. Jest to z całą pewnością idealny prezent dla chłopaka, który lubi papierosy.

Zegarek

Bardzo popularny prezent, ale wart uwagi. Najlepiej nie kupować go w ciemno! Zawsze można w jakiś sposób „wybadać”, co będzie się podobało naszemu partnerowi.

Przez żołądek do serca

Jakie prezenty na walentynki są najlepsze? Te jadalne! Jeśli nasza druga połówka lubi zjeść coś dobrego (a większość z nich tak ma) to warto, jest go zabrać do jakieś ekskluzywnej restauracji, w której będzie miał okazję spróbować czegoś nowego i niesamowitego.

Dobra restauracja to nie tylko wrażenia smakowe, ale także wizualne. Pięknie podana potrawa na talerzu to doskonały wstęp do uczty i rozkoszy kubków smakowych. Jeśli sami czujemy się mocni w gotowaniu, to możemy stworzyć dla niego jakieś pyszne jedzenie we własnych czterech ścianach. Wiadomo, że dania przygotowane od serca smakują najlepiej. Nawet, wtedy gdy są nie do końca zgodne z tym jakie powinny być bądź gdy trochę za dużo czasu spędziły w piekarniku… Miłość wiele wybacza.

Kubek z ciekawym napisem

Prezent dla chłopaka, który jest tani, klasyczny, ale… fajny i użyteczny. O czym mowa? O kubku z ciekawą grafiką bądź napisem. Niby nie trzeba na to wydawać fortuny, ale taki kubeczek z napisem: „najlepszy chłopak na świecie” będzie dla osoby obdarowanej, wart tyle ile waży w złocie.

Nie ma co się bać takich prostych prezentów. Właśnie w walentynki chodzi o gest i emocje, a nie o to, kto więcej wyda. Chociaż niektóre pary wpadają w paranoję na tym punkcie, wydając mnóstwo pieniędzy na prezenty dla siebie, to nie warto iść w ich ślady. Chyba że zamiast miłego czasu chcemy wpędzić się w gonitwę.

Coś zwariowanego

Jaki prezent na walentynki dla chłopaka, który jest pozytywnie zakręcony? Musimy dostosować się do jego oczekiwań i dlatego najlepiej sprawdzi się coś równie szalonego, jak on. Możemy pokusić się o wykupienie mu skoku ze samolotu (ze spadochronem rzecz jasna) bądź skoku na bungee. Prócz skakania jest wiele innych ciekawych prezentów do wyboru.

Dla fanów motoryzacji może to być jazda z kierowcą rajdowym po torze wyścigowy albo wspólny wypad na gokarty. Lot szybowcem czy paralotnią będzie idealny dla osób lubiących adrenalinę i silne emocje. Ciekawym pomysłem godnym uwagi będzie wypad do wesołego miasteczka gdzie można miło spędzić czas na wszelakich atrakcjach.

Prezenty na walentynki – dodatkowa lista

Warto też wybrać taki prezent jak:

  1. Wycieczka do zoo
  2. Czapka, szalik
  3. Ciekawy wyjazd
  4. Praktyczny gadżet np. otwieracz do napojów
  5. Gra planszowa

Leave a Reply