50 rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie. Tyle wspólnych lat jest nie lada osiągnięciem. Gdy jesteśmy zaproszeni na taką rocznicę, to możemy się zastanawiać jaki prezent na 50 rocznicę ślubu byłby odpowiedni. Pomysłów jest mnóstwo a o to kilka z nich które są warte uwagi i mogą zainspirować do odnalezienia własnego podarunku na tę cudowną okazję.

Karykatury

Można podarować prezent na rocznicę ślubu, który nie będzie nudny i przeciętny. Dobrym pomysłem jest podarowanie karykatur. Oczywiście osoby obdarowywane muszą mieć, chociaż odrobinę poczucia humoru i dystansu do siebie, aby taki podarek przyjąć z ciepłymi emocjami.

Karykatury można zakupić od osoby, która się tym profesjonalnie zajmuje i z pewnością taki twór będzie się nadawał do np. powieszenia na ścianie w domu. Jest też możliwość, aby prezent stworzyć własnoręcznie – od serca. Może nie będzie on tak cudowny, jak wykonanie zawodowca, ale liczy się tutaj włożony trud i czas. Zresztą któż lepiej może skarykaturować te osoby niż my którzy ich doskonale znamy?

Drzewo genealogiczne

Kolejny rewelacyjny prezent na 50 który nie jest banalny to drzewo genealogiczne. Stworzenie takiego dzieła będzie też bardzo miłym spędzaniem czasu na poznawaniu historii tej rodziny. Samo wykonanie zależy od naszych zdolności manualnych, możemy też sięgnąć po gotowe rozwiązania bądź pomoc innych osób.

Wycieczka

Jaki prezent na rocznicę ślubu będzie jeszcze wart uwagi? Z pewnością wycieczka będzie dobrym podarunkiem. Tutaj najlepiej dobrać miejsce docelowe biorąc pod uwagę upodobania osób, które chcemy obdarować. Może to być jakaś bliska wycieczka do SPA na weekend, która pozwoli zrelaksować się i zregenerować siły.

Jeśli osoby obdarowane kipią życiem i lubią podróżować, to warto zakupić im jakąś ciekawą wycieczkę w dalekim kraju. Może mają oni miejsce, o którym zawsze marzyli i bardzo pragną je odwiedzić? Jeśli tak jest, to nie trzeba się zastanawiać nad tym, gdzie kupić bilet, gdyż odpowiedz mamy podaną na tacy!

Zestaw zegarków

Klasyczny prezent na 50. Dobre wyjście, jeśli nie wiemy co kupić. Zakup pary zegarków jest drogi, także dobrym pomysłem jest, aby zebrać wspólnie fundusze od kilku osób i kupić coś, co będzie dobrej jakości i będzie bardzo cieszyło odbiorców. Raczej dwa tanie zegarki nie będą czymś, z czego ucieszą się osoby obdarowane i dlatego lepiej zainwestować w lepszy wyrób, który z dumą będzie można nosić.

Obraz i rzeźba

Artystyczne podejście do tematu. Obraz będzie znakomitym podarunkiem na taką uroczystość. Najlepiej dobrać go dopasowując do gustu osób, które chcemy obdarować. Może oni mają już jakieś obrazy i możemy nabyć coś, co będzie w podobnych klimatach? Jeśli naprawdę nie mamy pomysłu, to nie ma co się bać zapytania tych osób o to, co lubią i co chcieliby dostać. Z pewnością będą bardziej zachwyceni czymś, co chcieli dostać niż niespodzianką… rozczarowującą.

Zakup rzeźby to także coś, na co możemy się skusić. Jest to bardzo ciekawa rzecz, która nie jest zbytnio popularna i to z pewnością jest jej atutem. Taki prezent może być bardzo fajnym elementem wzbogacający wygląd wnętrza domu czy nawet podwórka. Niektóre małżeństwa mają takie nietypowe hobby jak zbieranie krasnali ogrodowych. Więc wtedy dobrym pomysłem jest kupno czegoś (albo raczej kogoś) kto poszerzy ich kolekcję.

Pozostałe pomysły

Jest jeszcze wiele ciekawych pomysłów, które nie zostały wymienione w tekście. Jeśli dalej nie wiesz co wybrać, to może jeszcze te kilka pozycji nakieruje Cię na odpowiednie tory. Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu jest jeszcze wart naszej uwagi?

  1. Pościel
  2. Zestaw książek
  3. Ogromny koszyk kwiatów
  4. Biżuteria
  5. Wizyta w dobrej restauracji

Jeden komentarz

alina

7 listopada, 2018

dla faceta na pewno świetny prezent to zegarek męski, nie musi byc nie wiadomo jaki drogi albo nie wiadomo za ile kasy, ładny, prosty i elegancki również może być, na pewno zostanie wykorzystany do każdej stylizacji

Leave a Reply