Jaki prezent na 40 urodziny będzie najlepszym pomysłem? Dużo zależy od tego, jaka jest osoba, którą chcemy obdarować. Najlepiej robić prezenty spersonalizowane na podstawie tego, co ktoś lubi lub potrzebuje. Jednak gdy nie mamy żadnego pomysłu, to możemy poratować się listą poniżej, która pomoże wybrać odpowiedni prezent na czterdziestkę niezależnie od płci.

Coś szalonego na czterdzieste urodziny?

Ciekawy prezent na 40 urodziny to coś szalonego. O czym konkretnie mowa? Warto takiej osobie sprezentować coś, co będzie przełamywało rutynę jej życia. Dobrym pomysłem są tu skoki spadochronowe. Z pewnością jest to coś niebanalnego. To przygoda, o której będzie się później można pochwalić przed znajomymi.

Rewelacyjną opcją jest też lot szybowcem, helikopterem czy skok na bungee. Odrobina adrenaliny przypomni obdarowanemu, jak to jest cieszyć się każdą sekundą życia na 110%!

Kolejny prezent na 40 który dobrze się sprawdzi to przejazd jakimś szybkim samochodem bądź motorem na torze. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować, dobrze jeździ, to może sama pokierować takim sprzętem, a jeśli nie to może usiąść obok np. kierowcy rajdowego, który dostarczy jej niezapomnianych wrażeń.

Zegarek

Jest to uniwersalny prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Najlepiej jest znaleźć coś, co będzie pasowało, do stylu przyszłego odbiorcy naszego prezentu. Dużo też będzie zależało od naszego budżetu. Jeśli sami nie jesteśmy pewni co kupić, to zawsze możemy zapytać o poradę w sklepie.

Książka

Dużo zależy od tego, czy dana osoba przepada za książkami, czy nie. Nie warto robić na siłę prezentu takiego, jaki byłby odpowiedni dla nas. Jeśli prezent na czterdziestkę ma być trafiony, to niech to będzie książka w klimatach, które interesują naszego solenizanta.

Jeśli wiemy, że największą pasją tej osoby jest zbieranie znaczków, to może warto znaleźć taką książkę, która poszerzy jej wiedzę w tym rejonie? Tak samo, jeśli ktoś uwielbia gotować, to ciekawa książka kucharska będzie z pewnością trafionym podarunkiem.

Jest też opcja dla ludzi, którzy mają wstręt do książek. Na rynku jest mnóstwo ciekawych audiobooków, które idealnie sprawdzą się w takich przypadkach.

Kurs

Jeśli myślimy nad tym, jaki prezent na 40 urodziny jest wart uwagi, to nie możemy zapomnieć o kursach! Nie chodzi tutaj bynajmniej o kurs na wózek widłowy czy naukę spawania, ale na coś bardzo interesującego. Ciekawych kursów jest mnóstwo i tylko zasobność naszego portfela nas ogranicza.

Możemy wykupić taki prezent na 40 jak:

  1. Kurs latania szybowcem
  2. Kurs nurkowania
  3. Kurs baristy domowego
  4. Kurs spadochronowy
  5. Kurs pływania
  6. Kurs grania w kręgle
  7. Kurs grania w bilard
  8. Kurs sportowej jazdy samochodem czy motorem

Jest jeszcze wiele kursów, które są warte uwagi. Najlepiej wybrać coś, co będzie współgrało z odbiorcą prezentu. Taki prezent na 40 urodziny ma jedną ogromną zaletę, a mianowicie daje osobie obdarowywanej jakieś umiejętności, które z nią zostaną do końca życia. Jest to inwestycja i z pewnością będzie to doskonały prezent dla ludzi, którzy mocno stawiają na swój rozwój.

Kubek z nadrukiem

Prosty i stosunkowo tani prezent, ale zarazem taki który będzie ciekawy i miło odebrany. Musimy dopasować nadruk na kubku do naszego solenizanta. Obecnie na rynku jest tyle różnych kubków na prezent, że z wyborem czegoś zabawnego czy oryginalnego raczej nie powinno być problemu.

Jednak warto wziąć pod uwagę to, że coś, co dla nas jest pozytywne i zabawne dla drugiej osoby może takie nie być. Dlatego koniecznie trzeba sprawdzić stopień humoru i dystansu do siebie osoby, której chcemy sprawić miły podarunek.

Leave a Reply